Mdf Süpürgelik modellerimiz şuan en çok revaç gören ve en çok satan süpürgelik modellerimizdir. Mdf den ürütelen mdf süpürgelik modellerimizin uzun ömürlü ve mukametli olması exrta sağlam olmasının rolü çok büyüktür.

 

MDF üzerine fırınlama yöntemi ile cilalanarak elde edilen şık görünümlü lake süpürgelikler APM tarafından üretilmektedir. Lake süpürgelikler laminant ve ahşap parkeler ile harika bir uyum içinde ev dekorunuz için şık bir tamamlayıcıdır. Montajı ve bakımı kolay,ekonomik,şık görünümlü olmasının yanı sıra olası bükülmelere, deformasyona karşı dirençli oluşu ile lake süpürgelikler günümüzde en çok tercih edilen süpürgelik cinsidir.
 
Süpürgeliklerin uygulanacağı duvar kenarları dikkatlice ölçümlendikten sonra kesim yerlerinden işaretlenir ve sonrasında testere ile kesilir. İşaretlenen biruleşim noktaları 45 derece açı ile kesilerek süpürgeliğin tek parçe görünümü sağlanır. Süpürgelikler hazırlandıktan sonra duvara çivi makinası ile monte edilir. Lake süpürgeliklerin uygulaması kısa sürede tamamlanabilmektedir.

mdf süpürgelik fiyatları, süpürgelik koçtaş,süpürgelik fiyatları tekzen,lake süpürgelik koçtaş,beyaz süpürgelik,agt süpürgelik,lake süpürgelik modelleri,plastik süpürgelik fiyatları