Mesaj Öğesi plastik

Kilitli laminat parke sistemi ve özellikleri farkları

parke kilitKilitli laminat parke sistemi ve özellikleri nelerdir?

Kilitli laminat parke ürünü montajı kolay ve basittir. Kilitli laminat parke ürünü montajında yapıştırıcıya ihtiyaç yoktur. Kilitli laminat parke ürünü istendiği zaman sökülüp montajı tekrar yapılabilir. Bir yerden diğer bir yere taşınabilir. Kilitli laminat parke ürününün tamiri çok basittir. Zarar gören laminat parke paneli değiştirilebilir.

Açma ve aralanma oluşmuş laminat parke ürünü, duvar diplerindeki süpürgelikler sökülerek. Çektirme demiri ile tekrar eski haline getirilir. Açma ve aralanmaların tamiratı yapılabilir. Devamını Oku…

Süpürgelik Modelleri süpürgelik fiyatları

supurgelik_laminat_modemaSüpürgelikler aslında evimizin dekorunda çok öneli yer oynar işçiliği düzgün yapılmamış bir süpürgelik dekora önemli ölçüde zarar verir oyuzden iyi seçim ve doğru usta bulunmalıdır. Süpürgelikler eskisi gibi sadece ahşapdan üretilmiyor yanı sıra pvc ve plastik malzemeler de kullanılıyor. Plastik süpürgelikler de genellikle kablo kanalları konuluyor. Son günlerde ise radyatör süpürgelikler evimizin ısıtma sisteminde kullanılıyor.

Laminant süpürgelikler de diğer modellere göre fiyat olarak daha ucuz satılıyor ama en ucuzu plastik mazemeden yapılanlardır. Fiyatlara gelince ise malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermetedir. İyi bir montaj için kenar açıların doğru kesilmesi gerekmetedir ve ayrıca kenarlara mutlaka yapıştırıcı sürülmelidir.

Duvar dibinden giden elektririk anten vb gibi kabloları gizlemek için arkası boş olan modeller kesinlikle tercih edilmedidir. Merak ettğiniz sorularınızı hiç çekindemeden aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden sorabilirsiniz.