Mesaj Öğesi montaj

Strafor laminat parke ürününü garanti dışı bırakıyor mu?

Strafor laminat parke ürününü garanti dışı bırakıyor mu?

Laminat parke kalitesi nasıl anlaşılır? Laminat parke ürünü 10-15 yıl garanti güvenceli değildir.
Üretici fabrikalarımızın vermiş oldukları garanti süresi, garanti koşulları bilinenin ve sanılanın aksinedir.

Laminat parke alırken sizlere garanti belgesi veriliyor mu? Veriliyorsa, verilen garanti belgesi hangi koşullar için geçerlidir?

Laminat parke ürünü için bilinen net bir garanti tanımlaması yapılmamıştır. Laminat parke ürününde en büyük garanti, laminat parkeyi satın almış olduğunuz satış mağazalarıdır. Satış mağazasının müşteri ilişkileri, satış sonrası geri hizmeti sizlerin alabileceği en büyük garanti belgesidir.

Laminat parke garantisi konusunda en çok tartışılan ve sorulan sorulardan bir tanesi “Strafor laminat parke ürününü garanti dışı bırakıyor mu?” sorusudur.

Strafor laminat parke ürünündeki, olabilecek tüm garantilerin yok sayılmasına neden olacaktır. Laminat parke fabrikaları, parke montaj talimatı yazılarında, laminat parke altında kullanılacak yardımcı malzemeler arasına, strafor ürününün adı konulmamıştır. Laminat parke fabrikaları strafor ürününü garanti kapsamı dışında tutmalarının asıl nedeni; Laminat parke üzerinde ki ağırlık nedeniyle strafor ürününde ezilmelerin ve basılmaların oluşabileceğinin düşünülmesidir.

Yukarıda da belirttiğim gibi laminat parke ürününün tanımlanmış garanti belgesi ve koşulları yoktur. Eğer laminat parke montajının yapılacağı yerin üzerinde, çok ağır malzemeler bulundurulacak ise, strafor ürününü tavsiye etmiyoruz. Evlerde, yoğun trafiğin yaşanmayacağı ve ağır malzemelerin konulmayacağı büro ve iş yerlerinde, laminat parke ürününde strafor kullanabilirsiniz. Bu tip yerlerde strafor ürünü, az yoğunluk ve ağırlıkta ezilme ve basılma yapmaz. Üzerinde ağır mal dolu rafların bulunduğu, süper marketlerde strafor ürünü sağlıklı sonuç vermeyebilir. Strafor ürününde en önemli etken, straforun birim metrekare alanda dayanabileceği, basınç ve ağırlık direnç kalitesidir. Strafor aslında ses ve ısı yalıtım malzemesidir.

Sonuç; Strafor laminat parkemizi garanti kapsamı dışına çıkarıyor. Isı ve ses yalıtımı için; kapron ve mantar şilte ürününü kullanabilirsiniz.

Süpürgelik Montajı Resimli Anlatım

supurge Eğer ustalardan çok başınız ağrıdı ve kendi süpürgeliğimin montajını kendim yaparım diyorsanız bu yazı tam size göre mutlaka okuyun derim. Süpürgelikleri kendiniz de rahatlıkla kendiniz montajını gerçekleştirebilirsiniz dikkat etmeniz gereken tek şey doğru kesim açısını yakalamak.Sivri uçlu bir kalem kullanarak keseceğiniz parça üzerinde doğru eğim şeklini işaretleyin. Küçük bir süpürgelik parçası yardımcı olabilir.Tabanı 542 karpit kesme/bileme diski ile kesip şekillendirin. İşleme devam ettikçe ayarını test edin, malzemeyi taban mükemmel şekilde hizaya gelene kadar yavaşça kesin. Önerilen hız: 35,000 rpm.ir 2,4 mm matkap ucu kullanarak süpürgeliği delin. Süpürgeliği sıkıştırıp tırnaklarla bağlayın. İşi tamamlamak için tırnakları havşaya oturtun.a6hnsdxmuw Devamını Oku…