Mesaj Öğesi mantar

Laminat parke alırken sizlere garanti belgesi veriliyor mu ?

parke_döşemeLaminat parke alırken sizlere garanti belgesi veriliyor mu? Veriliyorsa, verilen garanti belgesi hangi koşullar için geçerlidir ? Laminat parke ürünü için bilinen net bir garanti tanımlaması yapılmamıştır. Laminat parke ürününde en büyük garanti, laminat parkeyi satın almış olduğunuz satış mağazalarıdır. Satış mağazasının müşteri ilişkileri, satış sonrası geri hizmeti sizlerin alabileceği en büyük garanti belgesidir. Laminat parke garantisi konusunda en çok tartışılan ve sorulan sorulardan bir tanesi “Strafor laminat parke ürününü garanti dışı bırakıyor mu?” sorusudur.

Strafor laminat parke ürünündeki, olabilecek tüm garantilerin yok sayılmasına neden olacaktır. Laminat parke fabrikaları, parke montaj talimatı yazılarında, laminat parke altında kullanılacak yardımcı malzemeler arasına, strafor ürününün adı konulmamıştır. Laminat parke fabrikaları strafor ürününü garanti kapsamı dışında tutmalarının asıl nedeni; Laminat parke üzerinde ki ağırlık nedeniyle strafor ürününde ezilmelerin ve basılmaların oluşabileceğinin düşünülmesidir. Devamını Oku…

Mantar Parke Fiyatları

mantar_parke Mantar parke nedir ? Estetik bakımı kolay ses emici anti alerjik elastik ve doğal olan bu ürünleriyle manter parkeler uzun yıllar kullanım olanağı sunuyor. Mantar parkeler diğer parkelerle karşılaştırıldığında ısı ve ses yalıtım özellikleriyle açık ara fark yaratır. Estetik bakımı kolay ses emici anti alerjik elastik ve doğal olan bu ürünler dayanıklılığıyla da uzun yıllar kullanım olanağı sunar. Mantar nedir ? Mantar modern teknolojinin bile alternatifini üretemediği ekolojik bir malzemedir. Tamamıyla doğal olan bu ürün tek bir ağaç kesilmeden elde edilir. Bu özelliği mantarı gerçek bir çevre dostu ürün haline getirir. Mantar milyonlarca mantar hücresinden oluşur. Her hücre birer ses ve termal yalıtıcı olarak görev yaptığı gibi küçük bir amortisör işlevi de görür. Yaya trafiği ne kadar yoğun ya da üzerine uygulanan basınç ne şekilde olursa olsun mantar orijinal şeklini yeniden kazanarak esnekliğini daima korur. Mantarın doğal özellikleri nelerdir?

Devamını Oku…