laminant-supurgelik

Laminat parke süpürgelik montajı yapmaya karar verdiniz peki ya nasıl yapılacağınızı biliyormusunuz. Laminat parke süpürgeliklerini montaja başlamadan önce size tavsiyelerimiz. Laminat parke montajı yapılırken duvar diplerinde 15 -20 mm genleşme boşluğu bırakılması gerekmektedir.

Bırakılan boşluğun dekoratif olarak örtülebilmesi için laminat parke süpürgelik montajı yapılır. Laminat parke süpürgeliklerinde birçok marka, kalite, ebat ve ürün farklılıkları vardır. En kalınlığı ince ve kaplaması kalitesiz olan laminat parke süpürgeliği kısa bir sürede deforme olacaktır.

Laminat parke markası seçerken kalitesinde yaptığınız araştırmayı, süpürgelik seçiminde de göstermelisiniz. Laminat parke süpürgeliği MDF üzeri kâğıt kaplamadır. 4cm ile. 10cm arasında değişik ebatta olanları vardır. Laminat parke süpürgelik montajı çelik tel çivi ile duvara yapılır. Kesinlikle laminat parke üzerine, süpürgelik montajı yapılamaz. Laminat parke süpürgelik montajında silikon, şipşak yapıştırıcı ürünleri yerine göre kullanılabilir.