Pvc Süpürgelik

Süpürgelik Modelleri süpürgelik fiyatları

supurgelik_laminat_modemaSüpürgelikler aslında evimizin dekorunda çok öneli yer oynar işçiliği düzgün yapılmamış bir süpürgelik dekora önemli ölçüde zarar verir oyuzden iyi seçim ve doğru usta bulunmalıdır. Süpürgelikler eskisi gibi sadece ahşapdan üretilmiyor yanı sıra pvc ve plastik malzemeler de kullanılıyor. Plastik süpürgelikler de genellikle kablo kanalları konuluyor. Son günlerde ise radyatör süpürgelikler evimizin ısıtma sisteminde kullanılıyor.

Laminant süpürgelikler de diğer modellere göre fiyat olarak daha ucuz satılıyor ama en ucuzu plastik mazemeden yapılanlardır. Fiyatlara gelince ise malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermetedir. İyi bir montaj için kenar açıların doğru kesilmesi gerekmetedir ve ayrıca kenarlara mutlaka yapıştırıcı sürülmelidir.

Duvar dibinden giden elektririk anten vb gibi kabloları gizlemek için arkası boş olan modeller kesinlikle tercih edilmedidir. Merak ettğiniz sorularınızı hiç çekindemeden aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden sorabilirsiniz.

Mekanların Makyajı Süpürgelikler

supurgelik Dekorasyon ve tasarım aşamasında pek çok fazla önenmesede aslında en önemli ayrıntılardan biridir süpürgelik. Eskiden olduğu gibi tek tip süpürgelik üretimi imalatı yapılmıyor. Ahşap başta olmak üzere Pvc ve Alüminyum süpürgelikler son yıllarda oldukça revaçta. Yüzler model uygulanabilme özelliğinin yanında isteğe göre de süpergelik üretimi yaptırmak mümkün. Süpürgelik deyin insanların ilk aklına gelen kapıların altına monte edilen süpürgelikler geliyor. Özellikle dükkanlarda ve ofislerde kullanıyor tamamen kullanış alanları farklı. Yer kaplaması ile duvarınız bitişdiği noktada uygulanmış dekoratif bir süpürgelik eşsiz bir görsel show sunar adeta çok yakında süpürgelik modellerimize menüden ulaşabilirsiniz.