Plastik Süpürgelik

Süpürgelik Modelleri süpürgelik fiyatları

supurgelik_laminat_modemaSüpürgelikler aslında evimizin dekorunda çok öneli yer oynar işçiliği düzgün yapılmamış bir süpürgelik dekora önemli ölçüde zarar verir oyuzden iyi seçim ve doğru usta bulunmalıdır. Süpürgelikler eskisi gibi sadece ahşapdan üretilmiyor yanı sıra pvc ve plastik malzemeler de kullanılıyor. Plastik süpürgelikler de genellikle kablo kanalları konuluyor. Son günlerde ise radyatör süpürgelikler evimizin ısıtma sisteminde kullanılıyor.

Laminant süpürgelikler de diğer modellere göre fiyat olarak daha ucuz satılıyor ama en ucuzu plastik mazemeden yapılanlardır. Fiyatlara gelince ise malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermetedir. İyi bir montaj için kenar açıların doğru kesilmesi gerekmetedir ve ayrıca kenarlara mutlaka yapıştırıcı sürülmelidir.

Duvar dibinden giden elektririk anten vb gibi kabloları gizlemek için arkası boş olan modeller kesinlikle tercih edilmedidir. Merak ettğiniz sorularınızı hiç çekindemeden aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden sorabilirsiniz.

Ahşap Süpürgelik

Evlerimizde kullanılan ahşap süpergeliklerin hem mekanın dekorunun hoş bir görünüme kavusması hemde temizlik açısından önemi çok büyüktür. Ahşap süpürgelikler kullanım açısından diğer plastik süpürgeliklere göre daha kullanışlı ve daha uzun ömürlüdürler. Ahşap süpürgelikleri 2-3 yıl içinde bakımlarının yapılması gerekiyor iyice zımparalanıp tekrardan verniklenmesi gerekiyor. Plastik süpürgelikler de ise sadece boyamak yeterlidir. Bu sene çıkan süpürgelik modellerinde ise içerisinden kablolarımızı geçirecek şekilde tasarlanmıştır.