Ahşap Süpürgelik

Süpürgelik Montajı Resimli Anlatım

supurge Eğer ustalardan çok başınız ağrıdı ve kendi süpürgeliğimin montajını kendim yaparım diyorsanız bu yazı tam size göre mutlaka okuyun derim. Süpürgelikleri kendiniz de rahatlıkla kendiniz montajını gerçekleştirebilirsiniz dikkat etmeniz gereken tek şey doğru kesim açısını yakalamak.Sivri uçlu bir kalem kullanarak keseceğiniz parça üzerinde doğru eğim şeklini işaretleyin. Küçük bir süpürgelik parçası yardımcı olabilir.Tabanı 542 karpit kesme/bileme diski ile kesip şekillendirin. İşleme devam ettikçe ayarını test edin, malzemeyi taban mükemmel şekilde hizaya gelene kadar yavaşça kesin. Önerilen hız: 35,000 rpm.ir 2,4 mm matkap ucu kullanarak süpürgeliği delin. Süpürgeliği sıkıştırıp tırnaklarla bağlayın. İşi tamamlamak için tırnakları havşaya oturtun.a6hnsdxmuw Devamını Oku…

Süpürgelik Modelleri süpürgelik fiyatları

supurgelik_laminat_modemaSüpürgelikler aslında evimizin dekorunda çok öneli yer oynar işçiliği düzgün yapılmamış bir süpürgelik dekora önemli ölçüde zarar verir oyuzden iyi seçim ve doğru usta bulunmalıdır. Süpürgelikler eskisi gibi sadece ahşapdan üretilmiyor yanı sıra pvc ve plastik malzemeler de kullanılıyor. Plastik süpürgelikler de genellikle kablo kanalları konuluyor. Son günlerde ise radyatör süpürgelikler evimizin ısıtma sisteminde kullanılıyor.

Laminant süpürgelikler de diğer modellere göre fiyat olarak daha ucuz satılıyor ama en ucuzu plastik mazemeden yapılanlardır. Fiyatlara gelince ise malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermetedir. İyi bir montaj için kenar açıların doğru kesilmesi gerekmetedir ve ayrıca kenarlara mutlaka yapıştırıcı sürülmelidir.

Duvar dibinden giden elektririk anten vb gibi kabloları gizlemek için arkası boş olan modeller kesinlikle tercih edilmedidir. Merak ettğiniz sorularınızı hiç çekindemeden aşağıda bulunan yorum gönder bölümünden sorabilirsiniz.